Pradžia: 2024-10-21 08:00
Pabaiga: 2024-10-25 18:00

Kviečiame visus norinčius išbandyti studento kėdę, patirti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka!

„Studentas vienai dienai“ vyks 2024 m. spalio 21–25 dienomis, registracijos pradžia nuo spalio 7 dienos.

Dėl riboto vietų skaičiaus, kviečiame registruotis atsakingai ir rinktis ne daugiau nei 5 paskaitas.

Nuotolinių paskaitų nuoroda po registracijos išsiunčiama du kartus: likus 48 ir 1 valandai iki renginio. Jei negautumėte šio el. laiško, patikrinkite savo SPAM aplanką.

Registracija į KONTAKTINES VU Šiaulių akademijos paskaitas

Registracija į NUOTOLINES VU Šiaulių akademijos paskaitas

[EN]

The Student for a Day initiative invites you to step into the shoes of a student from October 21 to 25, 2024.

Please note: all lectures are listed in local time (GMT+3 / EEST / UTC+3). Convert to your time here.

Registered participants will receive an online lecture link 48 and 1 hour before the event. If you do not see any email, please check your spam folder.

Registration to VU Šiauliai Academy LIVE lectures

Registration to VU Šiauliai Academy ONLINE lectures