Pradžia: 2024-09-06 09:00
Pabaiga: 2024-09-06 13:00

Konferencija skirta: Šiaulių miesto 788-osioms gimimo metinėms ir Šiaulių švietimo kompetencijų centro 20-mečiui paminėti.

Organizatoriai: Šiaulių regiono ekonomistų asociacija, Šiaulių m. savivaldybė, Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, Šiaulių švietimo kompetencijų centras.

Partneriai: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių pramonininkų asociacija, Visuomeninė organizacija „Auganti Kelmė“, Informacijos mainų ir švietimo centras, Šiaulių regiono plėtros taryba, Šiaulių valstybinė kolegija.

Moderatorius: Justinas Švėgžda – Šiaulių miesto savivaldybės vicemeras.

Vieta: Vilniaus universiteto bibliotekos Šiaulių akademijos informacijos centras, 413 aud., Vytauto g. 84, Šiauliai.

Registracija į konferenciją vykdoma iki rugsėjo 4 d. 12.00 val. tel. (841) 595885 arba el. paštu arba internetinėje registravimo sistemoje www.semiplius.lt. Jei kyla klausimų ar neaiškumų registruojantis per internetinę sistemą, maloniai prašome kreiptis mob. 8 617 71 704 arba el. paštu . Renginys nemokamas.

Galimybė prisijungti ir dalyvauti konferencijoje iš savo darbo vietos: https://byt.lt/ILEnr

Konferencijos programa 2024