Pradžia: 2024-09-27 09:30
Pabaiga: 2024-09-27 17:00

Pagrindinė konferencijos tema: „Atviras, skaidrus ir atsparus valdymas“
2024 m. rugsėjo 27 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, Vytauto g. 84, Šiauliai

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Regionų plėtros institutas kartu su partneriais kviečia mokslininkus, tyrėjus ir praktikus dalyvauti tarptautinėje tarpdisciplininėje mokslinėje konferencijoje, skirtoje profesoriaus Jono Prano Aleksos 145-osioms gimimo metinėms pažymėti. Konferencijoje bus dalinamasi naujausių tyrimų ir praktikos įžvalgomis, diskutuojama apie valstybės valdymo ir vietos savivaldos iššūkius, viešojo sektoriaus valdymo modernizavimą siekiant atvirumo, skaidrumo ir atsparumo.

Maloniai kviečiame registruotis iki 2024 m. rugsėjo 13 d. adresu: https://forms.office.com/e/jpRasfKkvM

Konferencija vyks hibridiniu būdu: auditorijoje (Vytauto g. 84, 413 auditorija, Šiauliai) ir nuotoliniu būdu (MS Teams platformoje).

DAUGIAU INFORMACIJOS

Main topic of the conference: “Open, transparent and resilient governance”

27th of September, 2024 Šiauliai Academy of Vilnius University Vytauto str. 84, Šiauliai, Lithuania

Institute of Regional Development of Šiauliai Academy of Vilnius University and partners kindly invite scientists, researchers and practitioners to take the part in the international interdisciplinary scientific conference, which is dedicated to the 145th birth anniversary of Professor Jonas Pranas Aleksa. Participants will share insights from newest research and the practice about challenges of the state government and local self-government, modernization of the governance and public sector management, seeking for openness, transparency and resilience.

Please, fulfil the online Participant Registration Form until September 13th, 2024: https://forms.office.com/e/jpRasfKkvM

Conference will be held in the hybrid mode: face-to-face in VU Šiauliai Academy (Vytauto str. 84, room 413, Šiauliai, Lithuania) and online mode via MS Teams.

MORE INFORMATION