Vilniaus universiteto Šiaulių akademija išleidžia jau 2-ą absolventų laidą nuo Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos įkūrimo ir 72-ą laidą nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įkūrimo. Sausio 28 d. dėl prastėjančios pandeminės situacijos Diplomų įteikimo ceremonija vyko virtualioje aplinkoje. Jos metu įteikti 44 bakalauro ir 66 magistro diplomai, taip pat 53 pedagogikos profesinių studijų kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai. Taip pat buvo įteikti ir du daktaro pažymėjimai sėkmingai apgynusioms daktaro disertacijas doktorantėms – Gonai Stonkuvienei ir Daliai Dambrauskienei.

Absolventus, jų artimuosius ir visą VU Šiaulių akademijos bendruomenę nuoširdžiai pasveikino Vilniaus universiteto studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas, VU Šiaulių akademijos (VU ŠA) direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė, VU Šiaulių akademijos alumnų asociacijos prezidentė Ieva Grinienė, VU ŠA direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Regina Karvelienė, VU ŠA akademinių padalinių vadovai – Edukologijos instituto direktorė doc. dr. Irena Kaffemanienė, Regionų plėtros instituto direktorė doc. dr. Lina Garšvienė, Mokymosi visą gyvenimą centro direktorė doc. dr. Rima Bakutytė.

VU studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas absolventams palinkėjo pasitikėjimo savimi ir ambicingo žingsnio į ateitį. „Neabejoju, jog studijų patirtis jus ne tik praturtino, bet ir leido kitaip pažvelgti į jus supančią aplinką, į tai, kuo esate ir į tai, kuo norite būti. Šiandien jums, mieli absolventai, įteikiami diplomai anaiptol nėra mokymosi pabaiga, o viena iš naujų pradžių. Linkiu, kad tokios pradžios jus lydėtų nuolat“, – sveikindamas absolventus palinkėjo Vilniaus universiteto studijų prorektorius.

„Šiauliuose dirba geriausi savo srities ekspertai, mokslininkai, kurie savo darbais garsina visą šalį, Šiaurės Lietuvos kraštą, kurie turi reikšmingos įtakos politikai, visuomenės raidai. Mieli absolventai, aš labai tikiuosi, jog jūs didžiuositės savo dėstytojais, kurie visą jūsų gyvenimą bus kelrode žvaigžde siekti aukštumų bet kokiomis aplinkybėmis ir kurti tvarią visuomenę vardan mūsų visų ateities“, – savo kalboje pažymėjo VU Šiaulių akademijos direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė

Absolventų vardu kalbėjo Edukologijos instituto specialiosios pedagogikos magistro studijų programos absolventė Ieva Berenytė ir Regionų plėtros instituto viešojo valdymo programos magistrantūros studijų programos absolventai Neringa bei Vaidotas Katučiai.

Absolventams ceremonijos metu nuskambėjo tradicinis studentų himnas „Gaudeamus“, kurį atliko Vilniaus universiteto dainininkai, ir VU Šiaulių akademijos muzikos pedagogikos studijų programos studentų Makso Perepečkino, Akvilės Staražinskaitės bei Karolinos Juškienės muzikiniai sveikinimai. Renginį vedė Vakarė Vasiliauskaitė (studentus parengė doc. Gediminas Ramanauskas).

2022 m. birželio mėn. studijas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje turėtų baigti dar apie 220 studijuojančiųjų.

VU Šiaulių akademijos Diplomų teikimo ceremonijos įrašą galite peržiūrėti VU Šiaulių akademijos feisbuko paskyroje  https://bit.ly/3KRsVlz arba youtube platformoje https://bit.ly/3g3AzLh

VU Šiaulių akademijos inf.
Zenono Ripinskio nuotr.