Artėja vienas svarbiausių ir didžiausių Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos mokslo metų įvykių – Diplomų įteikimo šventė, kuri vyks birželio 29 d. mūsų akademijos kiemelyje (P. Višinskio g. 25).

Nuo 11 val. diplomai bus teikiami Edukologijos instituto absolventams, o nuo 14 val. – Regionų plėtros instituto absolventams ir Mokymosi visą gyvenimą centro klausytojams.

Birželio 29 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademija išleidžia 1-ą absolventų vasaros laidą nuo Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos įkūrimo ir 71-ą laidą nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įkūrimo!

2021 m. sausio mėnesį studijas čia baigė 172 studentai. Šį birželį Akademija išleidžia 237 absolventus: bus įteikti 129 bakalauro ir 61 magistro diplomai, 47 studijų pažymėjimai dalyko modulio studijų klausytojams. Kai kuriems akademijos studentams už labai aukštus akademinius pasiekimus bus įteikti Vilniaus universiteto Magne Cum Laude ir Cum Laude  diplomai. Iš viso 2021 m. laida – 473 absolventai!

Šiais mokslo metais studijas iš viso baigė 28 studijų programų studentai: 14 – bakalauro, 13 – magistro, 1 – profesinių studijų. Daugiausia absolventų2021 m. išleido šios studijų programos: bakalauro – specialioji pedagogika (41 absolventas), viešasis administravimas (19), kūno kultūros ir sporto pedagogika (18); magistro – socialinis darbas (30), viešasis valdymas (20), ekonomika (17).

Informuojame, jog dėl galiojančių LR Vyriausybės apribojimų renginiams ir būtinumo užtikrinti bendruomenės sveikatos saugumą, šventėje dalyvių skaičius yra ribojamas, todėl kiekvieną absolventą į šventę galės lydėti ne daugiau kaip 2 asmenys. Šventės dalyviai bus pakviesti atsisėsti nurodytose vietose. Absolventų artimieji ir svečiai, kurie dėl ribojimų negalės atvykti, turės galimybę Diplomų teikimo ceremoniją stebėti nuotoliniu būdu tiesioginės transliacijos metu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) feisbuko ir youtube paskyrose.

Primename svarbias Diplomų įteikimo šventės detales:

• Edukologijos instituto absolventus prašoma rinktis 1,5 val. prieš renginį, o Regionų plėtros instituto absolventus – 1 val. prieš renginį, nes turėsite pasiimti savo užsisakytas mantijas, kurios bus išduodamos VU ŠA sporto salėje (įėjimas į sporto salę iš kiemo);
  • absolventai ir juos lydintys asmenys, svečiai ir visi akademinės bendruomenės nariai į kiemelį bus įleidžiami pro VU ŠA kiemo vartus iš P. Višinskio g.;
  • Diplomų įteikimo šventė vyks po atviru dangumi, todėl būtina neužmiršti pasirūpinti apsaugos priemonėmis nuo lietaus, jeigu oras būtų nepalankus;

Tikimės, jog viskas vyks sklandžiai ir jokios aplinkybės nesugadins šventinės nuotaikos. Gražios visiems šventės!

VU Šiaulių akademijos inf.