Vasario 10 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) bendruomenei istorinė diena – išleidžia 1-ąją absolventų laidą ir 71-ąją laidą nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įkūrimo.

Nuotoliniu būdu bus įteikti 59 bakalauro ir 71 magistro diplomai, taip pat 42 studijų pažymėjimai profesinių studijų studentams ir 64 studijų pažymėjimai dalinių bei neformaliųjų studijų klausytojams.

Ceremonijos metu dešimčiai magistrantų ir keturiems bakalaurams bus įteikti Vilniaus universiteto Cum laude (su pagyrimu) diplomai.

Pirmuosius VU ŠA absolventus pasveikins VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Akademijos direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė, direktoriaus pavaduotoja mokslui prof. dr. Diana Cibulskienė, direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Regina Karvelienė, Regionų plėtros instituto direktorė doc. dr. Lina Garšvienė, Edukologijos instituto direktorė doc. dr. Irena Kaffemanienė, Mokymosi visą gyvenimą centro direktorė doc. dr. Rima Bakutytė, alumnų asociacijos prezidentė Ieva Grinienė ir kt.

Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas savo sveikinime absolventams pažymi, jog ši diplomų įteikimo ceremonija bus neįprasta keliais aspektais – tuo, jog pirmą kartą istorijoje ji vyksta nuotoliniu būdu ir tuo, jog absolventai, pradėję studijas viename universitete, diplomą gaus kitame. „Visi būsime išorinio įvykio dalyviai, tikėkimės, kad tai simbolinė sėkmingos Vilniaus universiteto istorijos Šiauliuose pradžia! Linkiu, kad ateities veikloje demonstruotumėte atsakomybę ir lyderystę kurdami geresnį ateities pasaulį bei puoselėdami universitetines vertybes – pagarbą vienas kitam, mąstymo atvirumą. Būkite ištikimi tiesai ir žinojimui, atviri diskusijai, kūrybingi, drąsūs ir, svarbiausia – nebijokite klaidų ir sudėtingų patirčių, nes visa tai padės Jums eiti gyvenimo keliu“, – savo sveikinime pirmosios VU Šiaulių akademijos laidos absolventams linki Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Dėl paskelbto karantino diplomų įteikimo ceremonija vyks virtualioje aplinkoje ir bus nuo 15 val. tiesiogiai transliuojama per VU Šiaulių akademijos feisbuko platformą.

Primename, jog nuo šių metų sausio 1 d. Šiaulių universitetas tapo vieno seniausių Europoje ir didžiausio Lietuvoje Vilniaus universiteto dalimi – Šiaulių akademija.

VU Šiaulių akademijos inf.

Tomo Andrijausko nuotr.