Rugsėjo 26 d. VU Šiaulių akademijoje vykusiuose edukologijos mokslo krypties daktaro disertacijos gynimo tarybos posėdžiuose apgintos dvi socialinių mokslų srities edukologijos mokslo krypties daktaro disertacijos.

Mokslo daktaro disertacijos rengtos Šiaulių universitete (nuo 2021-01-01 Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje) pagal Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Vilniaus universiteto jungtinės doktorantūros edukologijos mokslo krypties reglamentą.

Lina Pečiulienė apgynė daktaro disertaciją „Tapsmas mokytoju kaip profesinio identiteto formavimosi patirtis: „Atrodo, kad pasirašiau sutartį gyvenimo...““ Mokslinis vadovas – prof. dr. Remigijus Bubnys (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, edukologija, S 007).

Gynimo taryba:

pirmininkė – prof. dr. Lilija Duoblienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, edukologija, S 007);

nariai:

prof. dr. Carmel Borg (Maltos universitetas, socialiniai mokslai, edukologija, S 007),

prof. dr. Brigita Janiūnaitė (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, edukologija, S 007),

prof. dr. Romualdas Malinauskas (Lietuvos sporto universitetas, socialiniai mokslai, edukologija, S 007),

prof. dr. Daiva Malinauskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, edukologija, S 007).

IMG 3502

IMG 3531

IMG 3527Simas Garbenis apgynė daktaro disertaciją „Pradinių klasių mokinių, turinčių didelių specialiųjų ugdymosi poreikių, emocinio intelekto ugdymas(is) fizinio ugdymo pamokose“. Mokslinė vadovė – doc. dr. Renata Geležinienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007), mokslinė konsultantė – doc. dr. Ieva Kuginytė-Arlauskienė (Vilniaus universitetas, Vakarų Norvegijos taikomųjų mokslų universitetas, Sturdas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007).

Gynimo taryba:

pirmininkė – doc. dr. Irena Kaffemanienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007);

nariai:

prof. dr. Violeta Gevorgianienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007),

prof. dr. Irina Klizienė (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007),

prof. dr. Philip Nordness (Omahos Nebraskos universitetas, JAV, socialiniai mokslai, edukologija – S 007),

prof. dr. Diana Rėklaitienė (Lietuvos sporto universitetas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007).

Disertacijas galima peržiūrėti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo, Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sporto universiteto bibliotekose.

Sveikiname Liną Pečiulienę ir Simą Garbenį ir linkime sėkmės vykdant mokslo tyrimus!

VU ŠA inform. ir nuotr.

IMG 3522IMG 3522