Birželio 4 dieną Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje vyko bendruomenės susirinkimas. Direktorė profesorė Renata Bilbokaitė su bendruomenės nariais pasidalino naujienomis apie aktualijas, pažangą ir pokyčius akademijoje.

Susirinkimo metu pristatyti Palyginamojo mokslo vertinimo rodikliai, aptarti priėmimo į studijas klausimai. Direktorė pasidalino naujienomis apie planuojamą studentų bendrabučių renovaciją, pasidžiaugė puikiai veikiančiomis naujojo Pedagogų rengimo centro patalpomis. Bendruomenės susirinkimo metu taip pat aptarti ir kiti aktualūs klausimai bei pasidžiaugta sėkmingu bendradarbiavimu su verslais, finansų pritraukimu stipendijoms.

VU ŠA inform. ir nuotr.

9623e9bf 587e 4787 8f98 3feb77965cd69623e9bf 587e 4787 8f98 3feb77965cd6