Gegužės 13–17 dieną VU Šiaulių akademijoje vyko Erasmus + BIP „Green Economy: a path towards sustainable development“ narių vizitas.

Akademijoje viešėjo kelios dešimtys studentų iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų. Visą savaitę svečiai dalyvavo interkatyviose paskaitose VU Šiaulių akademijoje, dirbo prie grupinių projektų, taip pat lankėse Šiaulių verslo įmonėse, kur stebėjo įvairius tvarumo sprendimus bei patys rengė projektus. Projektą vainikavo išvyka į sostinę bei vizitas Vilniaus universitete.

DSC2414