Gegužės 14–19 dienomis Šiauliuose vyko XVII tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“, kuriame dalyvavo apie 1500 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Šokėjai dalyvavo festivalio koncertuose ir varžėsi konkursiniuose pasirodymuose, kurie buvo suskirstyti į atskiras kategorijas.

VU Šiaulių akademijos liaudiškos muzikos ansamblio „Saulė“ merginų šokių grupė dalyvavo festivalio-konkurso „Aušrinė žvaigždė“ konkurse ir atidarymo koncerte. Ansamblio „Saulė“ šokėjos iškovojo I-ąją vietą liaudiško šokio kategorijoje 17-25 metų amžiaus grupėje.

Sveikiname merginų šokių grupę ir jų vadovę Adelę Gružienę!

VU ŠA inform. ir nuotr.

Saulės šokėjos 4Saulės šokėjos 4Saulės šokėjos 4Saulės šokėjos 4