Gegužės 10 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje lankėsi Kretingos r. Salantų gimnazijos mokytojai.

Susitikimo metu doc. dr. Ieva Bilbokaitė-Skiauterienė pristatė studijų galimybes Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje. Doc. dr. Renata Geležinienė skaitė paskaitą tema „Mokinių, turinčių elgesio ir emocijų sunkumų ir/ar sutrikimų ugdymas (pozityvaus elgesio konstravimas)“. Po paskaitos pedagogai dalyvavo Specialiosios pedagogikos ir logopedijos laboratorijų pristatyme (doc. dr. Ieva Bilbokaitė-Skiauterienė, doc. dr. Irena Kaffemanienė), turėjo galimybę išbandyti naujausias logopedijos priemones, taip pat kitas specializuotas priemones, skirtas ugdyti mokinius, atsižvelgiant į jų specialiuosius ugdymosi poreikius. Vizitą organizavo Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų komitetas.

VU ŠA inform. ir nuotr.

IMG 1314IMG 1314IMG 1314IMG 1314IMG 1314IMG 1314IMG 1314