Gruodžio 2 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė ir Šiaulių menų mokyklos direktorius Kęstutis Šaltis pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Susitikime dalyvavo muzikos pedagogų, dėstytojų bei mokslininkų komanda.

Po sutarties pasirašymo, susirinkusieji dalinosi mintimis bei idėjomis apie tai, kaip atrasti kiekvieno vaiko talentą ir mokytojo svarbų vaidmenį šiame procese, neformaliojo vaikų švietimo svarbą ne tik vaiko, bet ir suaugusio žmogaus gyvenime, specialiųjų poreikių vaikų sėkmingą įtraukimą į meninę veiklą. Buvo sutarta kartu įgyvendinti daugybę gražių iniciatyvų.

Vilniaus universiteto Šiaulių akademija džiaugiasi galėdama turėti stiprias partnerystes, padėsiančias įgyvendinti projektus skatinančius sėkmingą vaikų meninį ugdymą.

VU ŠA / Šiaulių menų mokyklos inf. ir nuotr.