Nuo šiandien, gruodžio 1 d., prasideda prašymų priėmimas papildomosioms studijoms. Profesinio arba universitetinio bakalauro laipsnį įgijusiems ir norintiems žinias patobulinti asmenims VU Šiaulių akademija siūlo galimybes studijuoti papildomųjų studijų programose.

Papildomosios studijos – tai studijos, skirtos asmenims, kurių turimas aukštasis išsilavinimas yra nepakankamas tolesnėms pageidaujamos studijų krypties aukštesnės pakopos arba vientisosioms studijoms. Papildomosios studijos organizuojamos, kai pasirinkta magistrantūros studijų kryptis nesutampa su asmens baigtų universitetinių pirmosios pakopos studijų kryptimi arba asmuo yra baigęs studijas kolegijoje. Baigus papildomąsias studijas yra suteikiama pažyma apie išklausytus dalykus ir surinktus kreditus.