Lapkričio 25 d. Šiaulių Prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame bendruomenės šventiniame renginyje „Trisdešimtmečio spalvos“ VU Šiaulių akademijai įteiktas garbingas apdovanojimas – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklas.

Padėkos ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, siekiant skatinti ir pažymėti Rūmų sistemoje dirbančius asmenis ir įmones, pripažįstant ir įvertinant jų darbą, o taip pat asmenis įmones ir organizacijas, kurie nebūdami Rūmų nariais rėmė rūmų veiklą ir kitokiu būdu aktyviai skatino verslo plėtrą.

Padėkos ženklas – simbolinė padėka VU Šiaulių akademijai už bendrystės stiprinimą ir reikšmingą prisidėjimą prie Rūmų veiklos, kurios stiprina verslo bendruomenės įvaizdį regione. Už jaunimo verslumo ugdymą, reikalingų profesijų populiarinimą, verslo aplinkos gerinimą.

VU Šiaulių akademijos direktorės pavaduotoja mokslui prof. dr. Diana Cibulskienė ir Regionų plėtros instituto direktorė doc. dr. Lina Garšvienė Akademijos bendruomenės vardu dėkoja Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams už šį garbingą įvertinimą: „Esame itin dėkingi Vidmantui Japertui, Vyčiui Lembučiui, Raimundui Vaišvilai, Alfredui Jonuškai, Editai Grigaliauskienei ir visai Rūmų bendruomenei už prasmingą ilgametį bendradarbiavimą, partnerystę, draugystę ir pagalbą pritraukiant verslą bendradarbiavimui ir mecenatų stipendijoms“.

Santos Jonuškės inf. ir Linos Garšvienės, Santos Jonuškės nuotr
.
Daugiau informacijos apie Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos mecenatus ir jų skirtas stipendijas rasite čia.

316537917 2201634763340196 7277903382551706865 n

316687931 2201634936673512 3918809988644196342 n