Šiomis dienomis VU Šiaulių akademijoje vyksta įvairiausių renginių: nuo konferencijų, viešų paskaitų iki konkursų. Būtent lapkričio 24 d. įvyko jau IX Respublikinis vertimo konkursas moksleiviams.
 VU Šiaulių akademijos Anglų filologijos studijų programos dėstytojai kvietė III ir IV klasių gimnazistus versti prozos tekstus iš anglų į lietuvių kalbą. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, Vilniaus universitetą Šiauliuose aplankė apie 130 anglų kalbai gabių moksleivių iš Šiaulių, Kauno, Mažeikių, Joniškėlio, Telšių, Pasvalio, Joniškio, Rokiškio, Klaipėdos, Pakruojo, Alytaus, Akmenės ir kitų Lietuvos gimnazijų.

Konkurso nugalėtojai bus skelbiami 2022 m. gruodžio 15 d. VU Šiaulių akademijos ir VU ŠA Anglų filologijos studijų Facebook paskyrose.

IMG 0073

IMG 0077